Od 27 sierpnia 2019 kursanci oczekujący na egzamin w WORD Białystok mogą zrobić ,,rozgrzewkę" na korytarzu ośrodka. fot. https://www.facebook.com/bialystokword

  • Tablet na którym można przeprowadzić egzamin próbny znajduje się w holu, na poczekalni.

  • WORD Białystok jest pierwszą placówką w Polsce, która zdecydowała się na taki pomysł.


Na egzaminy umawiamy się na godziny, ale czasem nawet kilka chwil wcześniej na takim tablecie wystarczy, aby sobie przypomnieć co umiemy i odstresować się przed prawdziwym egzaminem. Pytania na tablecie są odzwierciedleniem tych, które występują na egzaminie teoretycznym.

Nieoficjalnie mówi się także o wprowadzeniu próbnego treningu dla kursantów z części teoretycznej. Póki co WORD Białystok nie zdradza żadnych szczegółów.

[poniżej aktualizacja 09-09-2019]Próbne egzaminy to żadna nowość dla WORD Toruń, który ,,rozgrzewkę" dla przyszłych kierowców stosuje już od kilku lat. W Toruniu egzamin możemy poćwiczyć przy jednym z dwóch komputerów przeznaczonym tylko do tego celu. Nietypowy ,,trening" może się odbywać także w języku niemieckim oraz angielskim.

[gallery ids="65448,65447,65446"]

 

 

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny
Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0