Tragedia pod Nowogardem. Skoda czołowo zderzyła się z elką

rozbitaszyba w samochodzie

W czwartek na drodze krajowej nr 6, w pobliżu miejscowości Wojcieszyn (województwo zachodniopomorskie) doszło do tragicznego wypadku z udziałem pojazdu szkoleniowego.

Wypadek miał miejsce ok. godz. 16. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca jadący skodą octavią zjechał na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzył się z pojazdem szkoleniowym. Wszystko działo się pod Nowogardem (województwo zachodniopomorskie), w pobliżu miejscowości Wojcieszyn.

– Niestety, pasażerka skody zginęła na miejscu – mówi „Szkole Jazdy” Julita Filipczuk, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

Kierowca skody (w ciężkim stanie) został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. A co z osobami jadącymi elką (toyotą yaris)? Jedna z nich, czyli kursant, odniosła lekkie obrażenia. Był zakleszczony w aucie, dlatego strażacy musieli go wyciągać z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych. Z kolei instruktorowi nauki jazdy oraz drugiemu pasażerowi elki  na szczęście nic poważnego się nie stało.

red

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.