Tragedia pod Nowogardem. Skoda czołowo zderzyła się z elką

rozbitaszyba w samochodzie

W czwartek na drodze krajowej nr 6, w pobliżu miejscowości Wojcieszyn (województwo zachodniopomorskie) doszło do tragicznego wypadku z udziałem pojazdu szkoleniowego.

Wypadek miał miejsce ok. godz. 16. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca jadący skodą octavią zjechał na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzył się z pojazdem szkoleniowym. Wszystko działo się pod Nowogardem (województwo zachodniopomorskie), w pobliżu miejscowości Wojcieszyn.

– Niestety, pasażerka skody zginęła na miejscu – mówi „Szkole Jazdy” Julita Filipczuk, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

Kierowca skody (w ciężkim stanie) został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. A co z osobami jadącymi elką (toyotą yaris)? Jedna z nich, czyli kursant, odniosła lekkie obrażenia. Był zakleszczony w aucie, dlatego strażacy musieli go wyciągać z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych. Z kolei instruktorowi nauki jazdy oraz drugiemu pasażerowi elki  na szczęście nic poważnego się nie stało.

red

 

5 komentarzy do “Tragedia pod Nowogardem. Skoda czołowo zderzyła się z elką”

  1. Pingback: https://www.heraldnet.com/reviews/phenq-reviews-is-it-legit-update/

  2. Pingback: ufabtb

  3. Pingback: click here to find out more

  4. Pingback: browning auto 5

  5. Pingback: สมัคร สล็อตออนไลน์ LSM99

Dodaj komentarz