To kursant wybiera

  • Wszyscy zastanawiamy się jak ułożyć pakiety usług naszego OSK.
  • Jakie usługi proponować w pakiecie podstawowym, premium?
  • Czy obecność instruktora podczas egzaminu na prawo jazdy powinna być częścią pakietu oferowanego kursantom?
  • Jak taką usługę proponować?

Damian Badura uważa, że ideą pakietów jest zaproponowanie kursantom zestawu usług w korzystnej cenie. W pakietach po prostu jest taniej i zdaniem właściciela Wyższej Szkoły Jazdy DB w Gorzowie Wielkopolskim zdroworozsądkowo myślący kursanci są tego świadomi. Wiedzą, że wybierając taką opcję po prostu na tym oszczędzają.

„W ofercie mamy wyraźnie wyszczególniony, „pogrubiony” pakiet, najczęściej wybierany przez klientów. Kursanci zresztą często już wcześniej zapoznali się z ofertą, na stronie internetowej lub od osób zaprzyjaźnionych. Natomiast nic nie jest im narzucane. Więcej, nawet jeśli kursant wybierze tańszy pakiet, w każdej chwili może go zmienić na droższy. Obowiązuje to również w drugą stronę. Jeśli kursant wybierze droższą opcję, ale po jakimś czasie stwierdzi, że chciałby zejść o pakiet lub dwa niżej, jest taka możliwość i nie robimy z tego problemu”.

Rafał Matuszak (e-kierowca) podkreśla, że takie podejście to dowód na umiejętne sprzedawanie swoich usług oraz pełna przejrzystość oferty, która przyciąga kursantów budując wiarygodność OSK.