To już ostatnia szansa dla rządu- od egzaminatorów

Protestujący egzaminatorzy Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego uzgodnili z przedstawicielami Ministerstwa Infrastruktury powołanie roboczego zespołu, który będzie pracował nad postulatami środowiska.

Egzaminatorzy są zmęczeni przeciąganymi od tygodni rozmowami z resortem, z drugiej strony zdają sobie sprawę, że prace nad postulatami będą i tak trwały miesiącami. Nie zamierzają jednak dawać się zwodzić.

„Jeśli w trakcie prac tego zespołu roboczego w którymś momencie uznamy, że dalej są to mrzonki i próba gry na czas- my już na kiełbasę wyborczą nie damy się nabrać. Wtedy protest w tej i w innych formach, zostanie wznowiony”– powiedział Wojciech Dusza z Komitetu Egzaminatorów RP.

Początek prac grupy roboczej, w której skład wejdą przedstawiciele środowiska egzaminatorów oraz Ministerstwa Infrastruktury planowany jest na przełom sierpnia i września 2022.