• Czy media społecznościowe rzeczywiście zmieniły na stałe model konsumpcji przekazu publicznego przez młodzież?
  • Wiktoria Armańska z OSK Enigma zgadza się z opinią, że jeśli nie żyje się w Internecie... nie żyje się w świecie.
Popularna w branży, szczególnie wśród młodych kursantów, Lkowa z OSK Enigma Kielce uważa, że aktywność w Internecie jest niezbędna aby być na bieżąco.

"Ja wpadłam do tego świata może nie tyle przypadkowo, co spontanicznie. Rozwijam się, staram się tworzyć swój własny content we współpracy z Enigmą. W internetowym świecie fajnie jest być, aby wiedzieć co jest w tej chwili popularne, jak aktualnie zachowuje się w młodzież, bo młodzież dzisiejsza, a 20 lub 10 lat temu to zupełnie inne pokolenia".
Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0