TIK TOK – jak zacząć?

  • Jak zacząć publikować treści na Tik Toku– najbardziej dynamicznie zdobywającym popularność kanale społecznościowym?
  • Jak się odważyć, jak pokonać stres lub niechęć?

A nawet więcej… jak pokonać obawę profesjonalisty, który nie chce sąsiadować z niezbyt wyrafinowaną, śmieszną treścią, która dominuje wśród publikacji Tik Tokowych.

Wiktoria Armańska, instruktorka OSK Enigma Kielce, publikująca treści związane z nauką jazdy właśnie na Tik Toku, przyznaje, że nie jest to łatwa platforma.

„Wchodząc do Tik Toka obserwowałam przez rok jak ludzie tam żyją, jak wygląda cała ta społeczność. I nie jest to łatwa społeczność. Zauważmy, że na Instagramie lub Facebooku funkjonujemy jako osoby, które można przypisać do imienia i nazwiska. Natomiast na Tik Toku mamy jeszcze to, że możemy nazwać nasze konto „podłoga”, i działać na nim non stop. To nie jest nasze fejkowe konto, a stabilne, stałe konto, na którym działamy non stop. I nie utożsamiamy się z tym kontem. Więc na Tik Toku tzw. potknięcie jest bardzo szkodliwe, trzeba bardzo uważać, bo wiele osób czeka tam aż się potkniesz, a jak się potkniesz- ciężko jest wstać”.