Język angielski dla instruktorów the principle of limited trust

  • zasada ograniczonego zaufania (także: limited trust principle, limited trust rule)


[audio mp3="https://www.szkola-jazdy.pl/wp-content/uploads/2018/12/27.12.2018-13_57_50.mp3"][/audio]

Limited trust principle is  one of the most important rules ensuring safety when using the road- Ograniczone zaufanie jest jedną z najważniejszych zasad zapewniających bezpieczeństwo podczas uczestnictwo w ruchu drogowym.

The principle of limited trust is also applied to the children playing on the side of the roadway or walking close to the kerb- Zasada ograniczonego zaufania jest również stosowana do dzieci bawiących się w pobliżu jezdni lub idących w pobliżu krawężnika

Limited trust rule is also applied to the persons under the influence of alcohol. In such circumstances one should decrease the speed of the vehicle and observe the pedestrian attentively- Ograniczone zaufanie stosujemy m.in. do osoby będącej pod wpływem alkoholu. W takiej sytuacji należy zmniejszyć prędkość pojazdu i bacznie obserwować pieszego.

 
Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0