Ściągnij darmową aplikację pozwalającą rozwiązywać testy egzaminacyjne na smartfonach iPhone.

Darmową aplikację WinforPrawko, służącą do rozwiązywania testów na prawo jazdy na kat. A, B, C, D i T na smartfonie iPhone, można pobrać z App Store.


Aplikacja pozwala użytkownikom iPhone’ów na rozwiazywanie testów w dwóch wariantach: losowo (tak, jak na egzaminie program losuje 18 pytań) lub wybierając szczegółowe zagadnienie np. manewry na drodze. Aplikacja umożliwia także wyszukiwanie pytań wpisując szukaną frazę, np. „długość” (pytanie o długość zespołu pojazdów).


Aplikacja cieszy się dużą popularnością. W polskim App Storze znajduje się na 7. miejscu  w "Top Free", czyli najpopularniejszych darmowych programach, a w kategorii "Edukacja" program jest na 1. miejscu.

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0