Testy na iPhone’a

Ściągnij darmową aplikację pozwalającą rozwiązywać testy egzaminacyjne na smartfonach iPhone.

Darmową aplikację WinforPrawko, służącą do rozwiązywania testów na prawo jazdy na kat. A, B, C, D i T na smartfonie iPhone, można pobrać z App Store.

Aplikacja pozwala użytkownikom iPhone’ów na rozwiazywanie testów w dwóch wariantach: losowo (tak, jak na egzaminie program losuje 18 pytań) lub wybierając szczegółowe zagadnienie np. manewry na drodze. Aplikacja umożliwia także wyszukiwanie pytań wpisując szukaną frazę, np. „długość” (pytanie o długość zespołu pojazdów).

Aplikacja cieszy się dużą popularnością. W polskim App Storze znajduje się na 7. miejscu  w „Top Free”, czyli najpopularniejszych darmowych programach, a w kategorii „Edukacja” program jest na 1. miejscu.

3 komentarze do “Testy na iPhone’a”

  1. Pingback: https://www.advantageja.eu/supplements/phenq-reviews-know-ingredients-pros/

  2. Pingback: what is tequila plata​

  3. Pingback: this content

Dodaj komentarz