Stare odchodzi, ustępując miejsca nowemu. Dotyczy to nie tylko kalendarza, który właśnie nam się zmienił, ale każdej dziedziny życia. Nie mamy wątpliwości, że to „nowe” będzie w 3D.

Technologia 3D daje nieograniczone możliwości, dlatego błędem byłoby z niej nie skorzystać przy realizacji szkoleń i kursów - mówił w programie  „Porozmawiajmy o branży” Maciej Matuszak z firmy e-kierowca.

- Myślę że prezentacje w 3D pozwolą nam stworzyć większą dynamikę podczas wykładów. Młodzi ludzie potrzebują dużo bodźców. Zmiana scenerii, czy różnego rodzaju modele 3D pozwolą nam przyciągnąć uwagę zaciekawić i myślę, że takie wykłady kursanci będą z chęcią oglądali. Najważniejsze jednak jest to, że będą chcieli w nich uczestniczyć - mówił Maciej Matuszak.Firma e-kierowca w technologii 3D będzie realizować zarówno wykłady, jak i ćwiczenia. Szczegóły będą ujawnione wkrótce.
Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0