Szukają miejsca, czy marki?

  • Jedno z podstawowych pytań, które zadajemy sobie przy okazji podejmowania ważnych decyzji dotyczących firmy, także przekazania jej następcom.
  • Bartłomiej Danielak, młody właściciel Auto Danielak Płock był gościem programu Porozmawiajmy o Branży.

„Na własnym przykładzie. Lokalizacja naszej siedziby zmieniła się w maju i kursanci nie mieli żadnego problemu z odnalezieniem nowego miejsca. Fakt, nie jest daleko, bo to tylko 500 metrów”.

Oczywiście zmianie siedziby Auto Danielak towarzyszyła kampania w Internecie i na stronie ośrodka. Kursanci po prostu kierowali się wyborem marki, to jej szukali na rynku. To tak samo, jak z naszymi własnymi wyborami rynkowo-konsumenckimi. Jesteśmy w stanie pokonać pewną odległość aby sprawę załatwić najlepiej jak to możliwe.