Szkolenia na temat RODO. E-kierowca rusza w Polskę

banner RODO W OŚRODKACH SZKOLENIA KIEROWCÓW

Firma e-kierowca, wydawca miesięcznika „Szkoła Jazdy”, rozpoczyna cykl szkoleń dla autoszkół, które nie chcą być zaskoczone wprowadzeniem nowych przepisów związanych z ochroną danych osobowych.

Zasady przetwarzania danych osobowych zmienią się już w maju. Wejdzie wtedy w życie unijne ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) oraz wciąż jeszcze tworzona na jego podstawie nowa ustawa o ochronie danych osobowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szkół jazdy, firma e-kierowca postanowiła zorganizować cykl szkoleń, podczas których będzie można dowiedzieć się w jaki sposób należy przygotować się na nadchodzące zmiany.  Poprowadzi je Radosław Biernat, specjalista ds. prawnych w e-kierowcy, stały felietonista miesięcznika „Szkoła Jazdy”. Wszyscy uczestnicy spotkań otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.

Szkolenia odbędą się w siedmiu miastach. Pierwsze z nich zaplanowano w Szczecinie (5 marca), kolejne w Gdańsku (26 marca), Mikołajkach (27 marca), Warszawie (9 kwietnia), Poznaniu (10 kwietnia), Wrocławiu (16 kwietnia) i Krakowie (17 kwietnia). Prawie wszystkie spotkania odbędą się w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego. Wyjątkiem są Mikołajki, gdzie WORD-u nie ma. Tam spotkanie zaplanowane jest w Hotelu Robert’s Port**** Lake Resort & SPA.

Szkolenia są bezpłatne, jednak żeby się na nie zapisać, trzeba wysłać zgłoszenie. Można to zrobić na stronie internetowej: http://www.e-kierowca.pl/rodo/. Tam też znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące szkoleń.

Miesięcznik „Szkoła Jazdy” objął cykl szkoleń na temat RODO patronatem medialnym.

red

Dodaj komentarz