“Szkoła Jazdy – placówką oświatową”

wykład

Idea nowoczesnego szkolenia i warunki uzyskania akredytacji – to tematy konferencji, która w środę odbyła się w ośrodku egzaminowania w Szczecinie.

W konferencji udział wzięło około 20 właścicieli OSK i instruktorów z terenu całego województwa zachodniopomorskiego. Organizatorem konferencji zatytułowanej „Szkoła Jazdy – placówką oświatową” było Ogólnopolskie Stowarzyszenie KIEROWCA.PL. Głównym punktem spotkania był wykład zatytułowany „Zgodność jakości szkoleń z wymaganiami kuratorium oświaty”, który przygotowała Patrycja Grodzicka – specjalistka ds. szkoleń. Uczestnicy konferencji obejrzeli także prezentację „Idea nowoczesnego szkolenia teoretycznego”.

red.

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.