11 marca br. odbyły się I Szczecińskie Targi Nauki Jazdy. Imprezie towarzyszyły szkolenia i konkursy.

W targach, które odbywały się na terenie Zespół Szkół nr 6 przy ul. Sowińskiego 3 w Szczecinie, uczestniczyło sześć ośrodków nauki jazdy oraz wydawnictwo branżowe Winfor. Firmy te zapoznawały młodych ludzi ze swoją ofertą oraz promować wśród nich zasady bezpieczeństwa na dordze. - Targi to element akcji „Jeżdżę Bezpiecznie” - mówi Marcin Maślak, dyrektor artystyczny Mewa TV, organizatora akcji. - Chcemy w ten sposób promować bezpieczeństwo na drodze wśród młodych osób. Targi skierowane były dla osób w wieku od 16 do 19 lat.


Podczas części szkoleniowej, uczestnicy mogli uzyskać wiele informacji na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz statystyk wypadków drogowych w Polsce. Przekazywali je pracownicy szczecińskiego WORD-u oraz ośrodka szkolenia kierowców Kobra.


Dla młodych ludzi przygotowano konkursy, m.in. rzut piłeczką do kosza w Alko Goglach. WORD udostępnił również swój symulator dachowania, dzięki któremu młodzież mogła na własnej skórze doświadczyć symulowanego wypadku.


red.

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0