Szczeciński ośrodek ma być kolejnym (po Katowicach i Toruniu) WORD-em, który zdecyduje się na tzw. mieszany system informatyczny - informuje Tomasz Maciejewski z lokalnego oddziału "Gazety Wyborczej".

Co to oznacza? WORD będzie nadal korzystał z oprogramowania ITS/Sygnity, ale dzięki porozumieniu z PWPW/HP możliwe stanie się połączenie ze starostwami powiatowymi i dostęp do profilu kandydata na kierowcę.


Testy połączenia między rozwiązaniami ITS/Sygnity i PW/PW cały czas trwają w Katowicach. Kiedy się skończą? Na razie nie wiadomo.


Szczeciński WORD umowę ma podpisać w ciągu najbliższych dni. 


Koszt wykupienia od PWPW dostępu do PKK to 19 tys. zł rocznie. Do tego dochodzą opłaty za realizację umowy z ITS/Sygnity - 2 tys. zł miesięcznie.


Nowy egzamin teoretyczny zdaje w Szczecinie 26 proc. kandydatów na kierowców.


jaz

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0