Sytuacja na rynku OSK – Porozmawiajmy o branży 28 lipca 2022 o 20:30

Jak naprawdę wygląda sytuacja na rynku OSK w Polsce?
Czy jest rzeczywiście tak źle, jak często narzekamy?
A może dobre wiadomości to wcale nie pobożne życzenia, a realia ośrodków ciężko pracujących na rynkowy sukces.

Przygotowaliśmy raport i nie zawahamy się podzielić treścią z Wami.

Zebraliśmy i porównaliśmy z latami ubiegłymi oficjalnie i mniej oficjalnie dostępne dane na temat liczby kursantów, wydanych praw jazdy, dynamiki otwierania i zamykania szkół jazdy.
Przedstawiciele firmy e-kierowca rozmawiali z dziesiątkami właścicieli ośrodków szkolenia kierowców w całej Polsce. Zarówno w dużych ośrodkach miejskich, jak i w niewielkich powiatowych miasteczkach na peryferiach metropolii.
Nagrane wypowiedzi przedstawiają cenny indywidualny obraz rynku z perspektywy osób pracujących na nim od lat.
Eksperci e-kierowcy przygotowali wnioski, które mogą być zaskakujące, a z pewnością stanowią interesującą bazę do wspólnej dyskusji na temat stanu rynku OSK w Polsce, a także perspektyw i kierunków rozwoju.
Transmisja programu Porozmawiajmy o Branży na portalu szkola-jazdy.pl oraz w naszych kanałach mediów społecznościowych.