Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

Uroczyste obchody tego Święta zostały zaplanowane przez Krajową Radę BRD na najbliższą niedzielę.
Krajowa Rada BRD zaprasza wszystkich zainteresowanych na uroczyste obchody Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, które odbędą się 19 listopada w miejscowości Zabawa, k. Tarnowa w województwie małopolskim. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:30 w Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny. Program wydarzenia obejmuje Mszę Świętą w intencji ofiar wypadków i ich rodzin, spotkanie przy pomniku “Przejście”, a także konferencję prasową. Dla wszystkich nie mogących pojawić się na uroczystości będzie ona transmitowana na żywo na kanale YouTube. Wydarzenie zostało zaplanowane także na Facebooku. Poniżej zamieszczamy link: https://www.facebook.com/events/1194419981941317/?ti=ls