Stracił prawko dzień po egzaminie

kontrola drogowa

35-latek w niedzielę cieszył się po zdanym egzaminie państwowym na prawo jazdy kat. B, a już w poniedziałek „prawko” stracił. Po badaniu trzeźwości policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

W trakcie porannej kontroli trzeźwości na ulicy Chłopskiej policjanci wyczuli od kierującego Mercedesem alkohol. – 35-letni kierowca tłumaczył policjantom, że pokłócił się z żoną i właśnie jedzie po dzieci aby zawieźć je do szkoły – asp. sztab. Zenon Butkowski. – Niestety zapomniał, że wcześniej spożywał alkohol.

Badanie na trzeźwość wykazało 0,50 promila alkoholu. Po badaniu trzeźwości policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy, które jak się okazało dopiero co odzyskał zdając egzamin państwowy za przekroczony limit punktów karnych. O losach kierowcy zdecyduje sąd.

Źródło: MM

1 komentarz do “Stracił prawko dzień po egzaminie”

1. Pingback: mushrooms jokes