Stowarzyszenie Kierowca.PL oferuje Ministerstwu Infrastruktury nowe narzędzia do szkolenia kierowców

Włodzimierz Zientarski ze Stowarzyszenia Kierowca.PL na froncie edukacji kierowców

Prezes Stowarzyszenia Kierowca.PL, Włodzimierz Zientarski, w rozmowie dla programu „Debata dnia” w Polsat News prezentuje nowatorskie podejście do edukacji kierowców. Jego kluczowe argumenty skupiają się na umiejętności przewidywania i rozpoznawania zagrożeń na drogach oraz roli technologii w samochodach.

Przewidywanie zagrożeń – klucz do bezpieczeństwa

Zientarski podkreśla, jak istotne dla bezpieczeństwa na drogach jest przewidywanie i rozpoznawanie zagrożeń. Zwraca uwagę na to, jak technologia w samochodach może zarówno pomagać, jak i utrudniać kierowcom reagowanie na nieoczekiwane sytuacje.

Nowe narzędzie w edukacji – innowacyjne animacje

Stowarzyszenie Kierowca.PL stworzyło nowoczesne animacje, które służą do szkolenia kandydatów na kierowców oraz w procesie reedukacji obecnych kierowców. Te materiały to prawdziwa rewolucja w edukacji kierowców wprowadzająca skuteczne metody nauki przewidywania i rozpoznawania zagrożeń na drodze.

Propozycja dla Ministerstwa Infrastruktury

Prezes Stowarzyszenia, z dumą prezentując te materiały, wyraża gotowość do darmowego udostępnienia ich Ministerstwu Infrastruktury. Jego słowa skierowane do ministra brzmią: „Jesteśmy w stanie przekazać ten cały nasz ogromny dorobek bez żadnych pieniędzy, żeby służył jak największej liczbie kierowców”.