Spotkanie Zespołu Doradczego Departamentu Transportu Drogowego

Przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się 17 już spotkanie zespołu doradczego Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Infrastruktury do spraw szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami oraz przeprowadzania egzaminu państwowego na prawo jazdy.

Resort Transportu reprezentowany był przez:

  • Marka Chodkiewicza- podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury,
  • Bogdana Oleksiaka- dyrektora Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Infrastruktury,
  • Hanna Kowalska- naczelnik Wydziału Spraw Kierowców,
  • zespół specjalistów.

Jak informuje portal Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej OSK, podczas spotkania odbyła się dyskusja na temat dodatkowego projektu uzasadnienia ustawy o zmianie uokp i niektórych innych ustaw, w kontekście pytań Centrum Analiz Strategicznych Rządu RP.

W najbliższych dniach przedstawimy materiał na temat szczegółów spotkania oraz treści dyskusji i wniosków. 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.