Przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się 17 już spotkanie zespołu doradczego Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Infrastruktury do spraw szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami oraz przeprowadzania egzaminu państwowego na prawo jazdy.

Resort Transportu reprezentowany był przez:

  • Marka Chodkiewicza- podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury,

  • Bogdana Oleksiaka- dyrektora Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Infrastruktury,

  • Hanna Kowalska- naczelnik Wydziału Spraw Kierowców,

  • zespół specjalistów.


Jak informuje portal Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej OSK, podczas spotkania odbyła się dyskusja na temat dodatkowego projektu uzasadnienia ustawy o zmianie uokp i niektórych innych ustaw, w kontekście pytań Centrum Analiz Strategicznych Rządu RP.

W najbliższych dniach przedstawimy materiał na temat szczegółów spotkania oraz treści dyskusji i wniosków. 
Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Koszyk jest pusty
Razem
0,00 
0