Spotkanie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Wydziałów Komunikacji

W dniach od 21 do 24 listopada w Jastrzębiej Górze odbyła się konferencja „Zadania Wydziałów Komunikacji w Praktyce”.

W wydarzeniu wzięło udział blisko 200 przedstawicieli Wydziałów Komunikacji, a także najważniejsze osoby w kraju odpowiedzialne za tworzenie prawa związanego z branżą OSK oraz budową nowoczesnych usług cyfrowych. Obecni byli przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i MSWiA. Po raz pierwszy umożliwiono udział podmiotom zewnętrznym i zaproszono do współpracy firmy, które mogą przyczynić się do usprawnienia funkcjonowania wydziałów komunikacji, a także wnieść do nich nowoczesne rozwiązania i wskazać kierunki, w których zmieniać będzie się obsługa klientów. Firma e-kierowca, jako jeden z partnerów konferencji, zaprezentowała innowacyjne metody kształcenia kandydatów na kierowców, które od wielu lat są skutecznie wdrażane w ośrodkach szkolenia kierowców w całym kraju od lat.