Słowacja: “kolejny pirat drogowy z Polski”

  • Słowacka policja właśnie w taki sposób podpisała zdjęcie samochodu kierowanego przez Polaka, jadącego  z prędkością ponad 170 km/godz.
  • Policja zdecydowała się opublikować zdjęcie na Facebooku.
  • Kierowca został ukarany mandatem.

Po wrześniowym wypadku w okolicy Dolnego Kubina, w którym zginął słowacki kierowca, a dwoje pasażerów zostało rannych, to kolejny przypadek nieodpowiedzialnej jazdy polskiego kierowcy u naszych południowych sąsiadów.

” Wyczyny” polskich kierowców na Słowacji spotkały się z napiętnowaniem przez opinię publiczną, a facebookowa strona słowackiej policji pełna jest szczegółowych relacji z prowadzonego postępowania w sprawie feralnego wypadku oraz komentarzy uczestników ruchu drogowego, którzy wytykają wielu polskim kierowcom brawurową jazdę.

Wasze komentarze (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.