• Słowacka policja właśnie w taki sposób podpisała zdjęcie samochodu kierowanego przez Polaka, jadącego  z prędkością ponad 170 km/godz.

  • Policja zdecydowała się opublikować zdjęcie na Facebooku.

  • Kierowca został ukarany mandatem.


Po wrześniowym wypadku w okolicy Dolnego Kubina, w którym zginął słowacki kierowca, a dwoje pasażerów zostało rannych, to kolejny przypadek nieodpowiedzialnej jazdy polskiego kierowcy u naszych południowych sąsiadów.
" Wyczyny" polskich kierowców na Słowacji spotkały się z napiętnowaniem przez opinię publiczną, a facebookowa strona słowackiej policji pełna jest szczegółowych relacji z prowadzonego postępowania w sprawie feralnego wypadku oraz komentarzy uczestników ruchu drogowego, którzy wytykają wielu polskim kierowcom brawurową jazdę.
Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0