Skontaktuj się z kierowcą wykorzystując nr rejestracyjny.

Nie możesz wyjechać, bo ktoś zablokował twoje miejsce parkingowe?

A może chcesz ostrzec kierowcę jadącego przed tobą o niebezpieczeństwie?

Błyskawiczny kontakt z kierującym pojazdem lub właścicielem zaparkowanego samochodu będzie możliwy dzięki aplikacji Call2Car. Wpisując nr rejestracyjny pojazdu i wybierając jedną z gotowych informacji lub tworząc własną treść jesteś w stanie szybko przekazać wiadomość. Aplikacja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku zbadane przez twórców projektu: krakowskiego informatyka i rzeszowskiego lekarza. Wyniki przeprowadzonej ankiety pokazują, że aż 75% użytkowników dróg  chciało się skontaktować z innym kierowcą w ruchu drogowym, często w celu przekazania ważnej dla bezpieczeństwa informacji.

Autorzy aplikacji twierdzą, że misją projektu jest zbudowanie grupy odpowiedzialnych i wzajemnie wspomagających się użytkowników dróg.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.