Nie możesz wyjechać, bo ktoś zablokował twoje miejsce parkingowe?

A może chcesz ostrzec kierowcę jadącego przed tobą o niebezpieczeństwie?

Błyskawiczny kontakt z kierującym pojazdem lub właścicielem zaparkowanego samochodu będzie możliwy dzięki aplikacji Call2Car. Wpisując nr rejestracyjny pojazdu i wybierając jedną z gotowych informacji lub tworząc własną treść jesteś w stanie szybko przekazać wiadomość. Aplikacja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku zbadane przez twórców projektu: krakowskiego informatyka i rzeszowskiego lekarza. Wyniki przeprowadzonej ankiety pokazują, że aż 75% użytkowników dróg  chciało się skontaktować z innym kierowcą w ruchu drogowym, często w celu przekazania ważnej dla bezpieczeństwa informacji.
Autorzy aplikacji twierdzą, że misją projektu jest zbudowanie grupy odpowiedzialnych i wzajemnie wspomagających się użytkowników dróg.
Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0