Ruszyła strona WINFOR FLOTA

WINFOR FLOTA strona internetowa

Jeżeli jesteś zainteresowany wprowadzeniem systemu do zarządzania flotą pojazdów w swoim ośrodku, koniecznie odwiedź stronę www.flota.winfor.pl

Coraz więcej przedsiębiorców jest zainteresowanych wyposażeniem swoich ośrodków szkolenia w systemy do zarządzania flotami pojazdów. Jak pisaliśmy w poprzednim numerze „Szkoły Jazdy”, w sprzedaży jest już system Winfor Flota, który przeznaczony jest właśnie do zarządzania flotami samochodów w ośrodkach szkolenia. Wraz z zainteresowaniem pojawiło się również wiele pytań dotyczących nie tylko tego konkretnego produktu, ale i samej idei wprowadzania systemów opartych na technologii GPS do szkół jazdy. Chcąc przybliżyć całą kwestię, wydawnictwo Winfor zdecydowało się uruchomić specjalną witrynę internetową.

Poznaj możliwości systemu

– Strona www.flota.winfor.pl ma głównie pełnić funkcję informacyjną – mówi Sylwia Zawadzka, kierowniczka działu sprzedaży w wydawnictwie Winfor. – Chcemy, aby każdy zainteresowany mógł tam zapoznać się zarówno z samą technologią, na której oparty jest system, jak też z możliwościami, które posiada.

A jest ich naprawdę wiele. Na stronie zapoznać możemy się z m.in. z dostępną w systemie funkcją oglądania on-line, która pozwala w dowolnym czasie śledzić pozycję naszych pojazdów na mapie. – Wystarczy, że w aplikacji wybierze się pojazd, który nas interesuje, i już mamy dostęp do jego aktualnej lokalizacji oraz danych, takich jak daty ostatniego raportu, miejsca postoju, miejsca pomiaru oraz prędkości w danym czasie – tłumaczy Zawadzka. – Stały dostęp do tych danych pozwala zyskać gwarancję, że nasz samochód służy dokładnie do tego, do czego jest przeznaczony. Kolejną funkcją jest możliwość prześledzenia historii wszystkich przejechanych tras. Aplikacja ta służy do raportowania historii z wybranego przez użytkownika dnia. Moduł ten pozwala np. na porównanie tras różnych pojazdów lub różnych tras tego samego pojazdu. Użytkownik ma do wyboru dowolny dzień z zakresu dat archiwizowanych na serwerze.

Wszystko pod kontrolą

Dzięki systemowi Winfor Flota użytkownik ma również możliwość bieżącego monitorowania zdarzeń, które zaznaczył podczas programowania jako aktywne. Jak czytamy na witrynie internetowej, na bieżąco możemy obserwować trasę, prędkość, ilość paliwa i strefę, po której porusza się nasz samochód. Dostęp do informacji o wystąpieniu monitorowanego zdarzenia będzie możliwy poprzez raporty. Gdy natomiast odznaczy się odpowiednie dane, można być powiadamianym za pomocą alarmu m.in. o przekroczeniach dozwolonej prędkości, tankowaniach paliwa i jego ubytkach, wyjazdach z określonych przez użytkownika stref i wjazdach na ich teren. Gdy dojdzie do którejkolwiek z wymienionych sytuacji, na ekranie komputera w okienku alarmowym pojawi się informacja o zdarzeniu.

Kolejnym udogodnieniem jest identyfikacja kierowcy. Dzięki niej – jak zapewniają handlowcy Winforu – nie trzeba już będzie zaglądać w grafik, żeby upewnić się, w którym samochodzie przebywa dany instruktor. Wyposażając ich w identyfikatory, będziemy każdorazowo mieli informację, kto, gdzie i jak porusza się naszym samochodem. Użytkownik będzie przypisany do danego pojazdu automatycznie, poprzez przyłożenie identyfikatora przed rozpoczęciem jazdy. Będzie on widoczny w odpowiedniej zakładce w kolumnie pojazdów obok odpowiedniego auta.

System Winfor Flota, oprócz stałego monitoringu, umożliwia również generowanie raportów z pracy każdego z naszych pojazdów. Służy do tego odpowiedni moduł dostępny w aplikacji. To od nas zależy, czy system ma wygenerować raport jednorazowy, czy może cykliczny. Ten drugi tworzony jest w trybie dziennym, tygodniowym lub miesięcznym. Raporty cykliczne są wysyłane na podany adres e-mail w okresie wybranym przez użytkownika.

Więcej informacji

Na stronie dostępne do pobrania będą również dokumenty, takie jak „Instrukcja montażu i obsługi nadajnika”, „Lista autoryzowanych punktów serwisowych”, „Schemat nadajnika GPS”, „Warunki instalacji i montażu”, „Instrukcja kalibracji zbiornika paliwa” oraz „Homologacja nadajnika GPS”.

Tym, którzy na system już się zdecydowali, strona internetowa posłuży również do logowania się do panelu administracyjnego, gdzie użytkownicy urządzeń będą mogli korzystać z całej gamy aplikacji i modułów służących do obsługi zakupionych urządzeń. – Mamy nadzieję, że strona www.flota.winfor.pl pomoże wszystkim osobom zainteresowanym w uzyskaniu niezbędnych informacji na temat systemów do zarządzania flotą – mówi Sylwia Zawadzka. – Jeżeli ktokolwiek będzie miał wątpliwości, to zachęcamy oczywiście do kontaktowania się działem handlowym wydawnictwa Winfor, gdzie postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania.

red

—————

Ważne: więcej informacji na temat systemu Winfor Flota na stronie www.flota.winfor.pl lub pod numerem tel. 91 431 43 95.

 

2 komentarze do “Ruszyła strona WINFOR FLOTA”

  1. Pingback: http://www.slpct.it/images/visforms/index.html

  2. Pingback: directory

Dodaj komentarz