Chcesz sprzedać lub kupić samochód szkoleniowy? Umieść ogłoszenie na forum portalu szkola-jazdy.pl

Specjalnie dla szkoleniowców postanowiliśmy stworzyć na forum szkola-jazdy.pl dział poświęcony giełdzie samochodowej. To tutaj można wymieniać się informacjami osprzedawanych samochodach szkoleniowych w związku z np. wymianą floty przez WORD.


Forum przeznaczone jest zarówno dla właścicieli ośrodków szkolenia kierowców, jak i instruktorów. Od początku jego istnienia liczymy na szczególne zainteresowanie osób, które na co dzień aktywnie działają w branży, czyli członków stowarzyszeń ośrodków szkolenia kierowców i ich prezesów.


Jak zostać forumowiczem? Nie jest to trudne. W pierwszej kolejności trzeba wejść na stronę dev.szkola-jazdy.pl/forum i zarejestrować się. W tym celu należy wybrać nazwę użytkownika (którą będziemy się posługiwać) oraz hasło do swojego konta. Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie założenia konta. Forumowicz (po zalogowaniu) może bez ograniczeń brać udział w dyskusjach oraz rozpoczynać nowe wątki tematyczne.


 Przejdź do forum szkola-jazdy.pl (TUTAJ)

Marek Spychalski felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0