Rozporządzenia: OIGOSK zaprasza na konsultacje

logo OGÓLNOPOLSKA IZBA GOSPODARCZA OSK

W ramach konsultacji społecznych Ogólnopolska Izba Gospodarcza OSK zaprasza na spotkanie przedstawicieli organizacji branżowych.

W związku z doręczeniem trzech projektów rozporządzeń regulujących problematykę szkolenia, egzaminowania i wydawania uprawnień do kierowania pojazdami, warto podjąć próbę wyartykułowania wspólnego stanowiska wiodących i reprezentatywnych dla branży osk organizacji tj: PFSSK, PIGOSK, OIGOSK i KIEROWCA.PL.

W tym celu zapraszam na spotkanie przedstawicieli w/w organizacji w piątek (2 grudnia) o godz.15:00 w Hotelu AMAZONKA w Ciechocinku przy ul. Traugutta 5.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa, liczby osób oraz rezerwacji noclegów w terminie do 25 listopada 2011 r.

Natomiast celem zorientowania się w ewentualnych obszarach zbieżności lub rozbieżności stanowisk, proponuję przesłać drogą elektroniczną w terminie do 30 listopada 2011 postulaty zmian uregulowań zawartych w projektach rozporządzeń.

 

Pozdrawiam

Roman Stencel

 

red

Dodaj komentarz