Gołdapscy policjanci spotkali się z kursantami miejscowych szkół nauki jazdy. Wszystko po to aby przyszli kursanci byli lepiej przygotowani do ,,życia na drodze". fot.Policja

  • Każdy uczestnik spotkań otrzymał element odblaskowy i kartę ICE zakupioną dzięki wsparciu z programu ,,Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka.
  • Podczas spotkań omówione zostały zagrożenia na drodze, ale także prawa i obowiązki każdego uczestnika ruchu drogowego.
  • Wszystkie kwestie i zasady były omawiane na konkretnych przykładach zdarzeń, które miały miejsce na drodze.
  • Przyszli kierowcy mieli okazję przymierzyć alkogoole oraz narkogoogle dzięki, którym przekonali się jak zmienia się koordynacja ruchowa pod wpływem alkoholu czy też narkotyków.
Poza policją na spotkaniu nie zabrakło także przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej. Na spotkaniu był Pan Jacek Klimko, który jednocześnie jest ratownikiem - uzupełnił i utrwalił kursantom wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy. Kursanci mogli poćwiczyć swoje umiejętności na fantomie.

Miejmy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom zwiększy się świadomość przyszłych kierowców, a co za tym idzie nastąpi poprawa brd na polskich drogach.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny


Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0