Radom wybrał pojazdy, Wrocław dostał 18 sztuk

WORD w Radomiu rozstrzygnął przetarg na zakup pojazdów przeznaczonych do przeprowadzania egzaminów na kat. B.  Okazało się, że zmiany nie będzie, bo hyundaie i20 zastąpią… hyundaie i20. Z kolei we Wrocławiu do WORD-u dotarło już 18 nowych kii rio.

WORD w Radomiu kupi 25 pojazdów przystosowanych i spełniających wymagania do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kat. B oraz jeden samochód mający być wykorzystywany do celów służbowych. Ośrodek zabezpieczył na ten cel 1,5 mln zł brutto.

Do przetargu zgłosiło się dwóch dilerów. Tańszą ofertę przedstawiła firma proponująca hyundaie i20. Chodzi o 843 tys. zł. Z kolei drugi diler zaproponował toyoty yaris. Podana przez niego kwota to prawie 959 tys. zł.

Zwycięzcą przetargu okazał się diler oferujący hyundaie i20. Firma musi jeszcze jednak odkupić od WORD-u 24 używanych samochodów osobowych. Są to także hyundaie i20.

Nowe pojazdy mają się pojawić w ośrodku we wrześniu.

WORD we Wrocławiu ma już nowe auta

Nowe pojazdy ma już WORD we Wrocławiu. Zwycięzca przetargu na dostarczenie pojazdów przeznaczonych do egzaminowania na kat. B, czyli firma Wrobud, dostarczyła już ośrodkowi 18 kii rio. Stało się to 30 maja.

Przetarg został rozstrzygnięty w marcu, za drugim podejściem. Dwie z pięciu firm, które złożyły oferty, zaproponowały kwoty trochę niższe niż zaplanował sobie WORD (niecałe 1,1 mln zł). Wrocławski diler Wrobud chciałby otrzymać 954 tys. zł brutto, a przedsiębiorstwo Gam, także z tego miasta – prawie 960 tys. zł.  Co ciekawe, obie firmy zaproponowały WORD-owi kie rio.

Kwoty powyżej tej ustalonej przez WORD zaproponowały z kolei trzy inne firmy. Chodzi o MM Cars Wrocław (oferował trzydrzwiowego opla corsę), Car Center (pięciodrzwiowego opla corsę) i Toyotę Bielany (toyotę yaris). Swoje usługi, polegające na dostawie 18 aut przeznaczonych do egzaminowania na kategorię B, wycenili na niewiele ponad 1,1 mln zł.

Jeszcze do 19 czerwca egzaminy we Wrocławiu będą prowadzone na toyotach yaris. Po tym terminie – już tylko na kiach rio.

Firma Wrobud stworzyła nawet film z montażu wideorejestratorów i całego potrzebnego osprzętu oraz z dostawy samochodów do WORD-u we Wrocławiu. Można obejrzeć go poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=UAA-qn0NPbo

Jakub Ziębka

6 komentarzy do “Radom wybrał pojazdy, Wrocław dostał 18 sztuk”

  1. Pingback: https://www.bass-tools.com/fileadmin/uploads/Prospekte/index.html

  2. Pingback: filtre carbune

  3. Pingback: ai nude

  4. Pingback: พรมปูพื้นรถยนต์

  5. Pingback: Study in Africa

  6. Pingback: tài xỉu sunwin

Dodaj komentarz