Swoją ofertę w przetargu na zakup pojazdów egzaminacyjnych na kat. B do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu zgłosiły dwie firmy. Zaproponowały hyundaie i20 i toyoty yaris.

WORD w Radomiu chce kupić 25 pojazdów przystosowanych i spełniających wymagania do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kategorii B oraz jeden samochód mający być wykorzystywany do celów służbowych. Ośrodek zabezpieczył na ten cel 1,5 mln zł brutto. Jednak wymaga także, żeby oferenci odkupili, jako formę częściowego rozliczenia, 24 używanych samochodów osobowych (hyundai i20). Za jaką cenę? Chodzi o prawie 473 tys. zł.

Do przetargu zgłosiło się dwóch dilerów. Tańszą ofertę przedstawiła firma proponująca hyundaie i20. Chodzi o 843 tys. zł. Z kolei drugi diler zaproponował toyoty yaris. Podana przez niego kwota to prawie 959 tys. zł.

Decyzja o wyborze najkorzystniejszej oferty nie została jeszcze podjęta. Stanie się to najpewniej już niedługo. Nowe pojazdy mają się pojawić w radomskim ośrodku we wrześniu. Póki co do egzaminów wykorzystywane są hyundaie i 20.

jaz
Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0