Firma Sygnity skierowała dzisiaj do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pismo, w którym zawiadamia o podejrzeniu stosowania praktyk ograniczających konkurencję oraz zbiorowe interesy konsumentów przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych.

Firma Sygnity posiłkuje się częścią art. 6 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów "zakazujących porozumień, których celem jest ograniczenie lub naruszenie w inny sposób konkurencji na rynku właściwym, polegające w szczególności na ograniczaniu lub kontrolowaniu produkcji lub zbytu oraz postępu technicznego lub inwestycji, podziale rynków zbytu lub zakupu oraz ograniczaniu dostępu do rynku lub eliminowaniu z rynku przedsiębiorców nieobjętych porozumieniem". 


Sprawa dotyczy oczywiście kwestii związanych z systemami potrzebnymi m.in. do przeprowadzania nowych egzaminów teoretycznych.


jaz

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0