Zarówno system informatyczny jak i linia produkcyjna blankietów praw jazdy są przygotowane do rozpoczęcia produkcji - poinformowano w czwartek na konferencji prasowej, którą zorganizowała Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych. Spółka zapewnia również, że w 14 WORD-ach, z którymi podpisała umowy, egzaminy na prawo jazdy będą odbywać się bez przeszkód.

- Wchodząc na rynek zmonopolizowany przez kilkanaście ostatnich lat przez ITS zdobyliśmy niemal 30 proc. rynku - mówił Tadeusz Wachowski, dyrektor pionu produktów i usług identyfikacyjnych PWPW. - Oferujemy system uwzględniający wszystkie oczekiwania WORD-ów zgłaszane w czasie kilkumiesięcznego pilotażu przeprowadzonego w blisko 40 ośrodkach.


Według informacji PWPW  starostwa są przygotowane do obsługi tzw. profilu kandydata na kierowcę oraz rejestracji ośrodków szkolenia kierowców. Urzędy dysponują narzędziem do obsługi OSK zwanym Portalem Starosty. Na 10 stycznia 322 z 380 starostw korzysta już z tego rozwiązania.


red

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0