Przeładowany autobus. Kierowca wiózł o 15 osób za dużo

jadący autobus

Zatrzymała go policja. Nieodpowiedzialny kierowca zapłaci mandat w wysokości 500 zł za każdego nielegalnie przewożonego pasażera.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek. Policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali na ul. Morskiej kierowcę autobusu należącego do firmy świadczącej usługi transportowe. Już na pierwszy rzut oka widać było, że mężczyzna przewozi zbyt wielu pasażerów. Byli  stłoczeni w pojeździe. Część z braku miejsca opierała się na przedniej szybie.

Policjanci szybko sprawdzili w dokumentach, że autobusem mogło jechać maksymalnie 31 osób. Podczas kontroli w autobusie znajdowało się aż 46 pasażerów. 15 osób nie mogło kontynuować jazdy i musiało przespacerować się na najbliższy przystanek.

 

3 komentarze do “Przeładowany autobus. Kierowca wiózł o 15 osób za dużo”

  1. Pingback: buy marijuana online

  2. Pingback: https://www.bigtrip.cz/css/33997.html

  3. Pingback: scam site: beware do not send money or do business with this site. 100% scam!

Dodaj komentarz