• Korzystanie z wyspecjalizowanych firm świadczących profesjonalne usługi to przede wszystkim bezpieczeństwo i spokojny sen
  • Usługi księgowe, doradcze, prawne - w jakim stopniu ośrodki szkolenia kierowców korzystają z nich?
Mariusz Sekulski (OSK Prymus Szczecin) podkreśla wagę prowadzenia współpracy na podstawie podpisanych umów. Dla zwiększenia poziomu przejrzystości i bezpieczeństwa współpracy. Chroni to szkołę jazdy w przypadku kontroli, wykrycia nieprawidłowości. Ważne, aby umowa została precyzyjnie skonstruowana. I tutaj kolejna branża, z której specjalistycznych usług warto korzystać: kancelarie prawne. Tylko 24% polskich przedsiębiorców korzysta z usług prawniczych. Pozostali szukają pomocy prawnej dopiero, gdy spór trafia do sądu.

"Na podstawie umowy, biuro księgowe otrzymuje nasze pełnomocnictwa. To jest kwestia sprecyzowania umowy, zawarcia w niej określonych punktów. Tak właśnie postępuję. U mnie... ja po prostu oddaję faktury, pani księgowa już dalej wszystkim się zajmuje. Także, doradza. Mam akurat powściągliwą księgową, która mnie stopuje. Ale to dobrze, cieszę się z tego, bo w przypadku kreatywnej księgowości, mogłoby być trochę niefajnie".
Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0