Przeciw ustawie: Chrzanów u posła

Nowo powstałe Stowarzyszenie Instruktorów Szkół Kierowców Powiatu Chrzanowskiego przekazało petycję ws. zmiany ustawy o kierujących posłowi Tadeuszowi Arkitowi (PO).

Pod petycją, którą instruktorzy ściągnęli z witryny internetowej miesięcznika „Szkoły Jazdy” (www.szkola-jazdy.pl) podpisało się ok. 40 instruktorów.

– To połowa wszystkich instruktorów z naszego regionu – mówi prezes SISKPCh Janusz Krupnik. – Poseł obiecał nam, że zainteresuje się sprawą i uważnie przeczyta projekt zmian w ustawie.

Instruktorzy i właściciele OSK razem z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem KIEROWCA.PL protestują przeciw niekorzystnym zapisom w podpisanej przez prezydenta na początku roku Ustawie o kierujących pojazdami. Szkoleniowcy chcą zmian przepisów zanim ustawa wejdzie w życie (luty 2012 r.). na terenie całego kraju zbierają podpisy pod petycjami w tej sprawie, które przekażą swoim posłom. W marcu parlamentarzyści zostaną zaproszeni na wspólne spotkanie w tej sprawie. Jednocześnie KIEROWCA.PL przekazał list w sprawie zmian w ustawie do Rzecznika Praw Obywatelskich Ireny Lipowicz.

mur

Na zdjęciu od prawej: poseł RP Tadeusz Arkit, prezes SISKPCh Janusz Krupnik, wiceprezes Artur Makowski, wiceprezes Rafał Stroiński.

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.