Przeciw ustawie: Chrzanów u posła

Nowo powstałe Stowarzyszenie Instruktorów Szkół Kierowców Powiatu Chrzanowskiego przekazało petycję ws. zmiany ustawy o kierujących posłowi Tadeuszowi Arkitowi (PO).

Pod petycją, którą instruktorzy ściągnęli z witryny internetowej miesięcznika „Szkoły Jazdy” (dev.szkola-jazdy.pl) podpisało się ok. 40 instruktorów.

– To połowa wszystkich instruktorów z naszego regionu – mówi prezes SISKPCh Janusz Krupnik. – Poseł obiecał nam, że zainteresuje się sprawą i uważnie przeczyta projekt zmian w ustawie.

Instruktorzy i właściciele OSK razem z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem KIEROWCA.PL protestują przeciw niekorzystnym zapisom w podpisanej przez prezydenta na początku roku Ustawie o kierujących pojazdami. Szkoleniowcy chcą zmian przepisów zanim ustawa wejdzie w życie (luty 2012 r.). na terenie całego kraju zbierają podpisy pod petycjami w tej sprawie, które przekażą swoim posłom. W marcu parlamentarzyści zostaną zaproszeni na wspólne spotkanie w tej sprawie. Jednocześnie KIEROWCA.PL przekazał list w sprawie zmian w ustawie do Rzecznika Praw Obywatelskich Ireny Lipowicz.

mur

Na zdjęciu od prawej: poseł RP Tadeusz Arkit, prezes SISKPCh Janusz Krupnik, wiceprezes Artur Makowski, wiceprezes Rafał Stroiński.

 

3 komentarze do “Przeciw ustawie: Chrzanów u posła”

  1. Pingback: บุหรี่นอกเก็บเงินปลายทาง

  2. Pingback: jarisakti

  3. Pingback: เจรจาโรงงานจีน

Dodaj komentarz