Jak donosi „Dziennik Gazeta Prawna” - wgląd w profil kandydata na kierowcę dostępny będzie, nie tylko dla starosty, WORD-u i ośrodka szkolenie, ale również dla samego kursanta.

Według przepisów ustawy o kierujących, każdy kandydat na kierowcę będzie miał w internecie swój profil, gdzie będą uzupełniane informacje o kolejnych etapach w drodze po prawo jazdy, czyli m.in. o złożonych dokumentach, rozpoczęciu i zakończeniu szkolenia i dopuszczeniu do egzaminu.


Jak wynika z tekstu „DGP” dostęp do profilu będzie miał - oprócz pracowników starostw, WORD-ów i OSK - sam kandydat na kierowcę. - Zawsze będzie można tam zajrzeć i dowiedzieć się, jakich dokumentów jeszcze nam brakuje i czy nie straciły na swojej ważności - czytamy w „Gazecie Prawnej”.


red


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0