Profil obejrzy nawet kursant

egzamin teoretyczny na prawo jazdy

Jak donosi „Dziennik Gazeta Prawna” – wgląd w profil kandydata na kierowcę dostępny będzie, nie tylko dla starosty, WORD-u i ośrodka szkolenie, ale również dla samego kursanta.

Według przepisów ustawy o kierujących, każdy kandydat na kierowcę będzie miał w internecie swój profil, gdzie będą uzupełniane informacje o kolejnych etapach w drodze po prawo jazdy, czyli m.in. o złożonych dokumentach, rozpoczęciu i zakończeniu szkolenia i dopuszczeniu do egzaminu.

Jak wynika z tekstu „DGP” dostęp do profilu będzie miał – oprócz pracowników starostw, WORD-ów i OSK – sam kandydat na kierowcę. – Zawsze będzie można tam zajrzeć i dowiedzieć się, jakich dokumentów jeszcze nam brakuje i czy nie straciły na swojej ważności – czytamy w „Gazecie Prawnej”.

red

 

9 komentarzy do “Profil obejrzy nawet kursant”

 1. patrzę w knigu widzisz figu , chcę się zapisać na kurs studjuję w Warszawie mieszkam w WROCŁAWIU po PKK muszę specjalnie osobiście zgłosić się w Wydziale Komunikacji Wrocław ,PANOWIE kto tu jest chory
  na głowę?Znam dobrego psychiatrę ,mogę podać nr tel dla tego który pisał ustawę

 2. PKK jest to przywiązanie chłopa do ziemi, wracamy do średniowiecza gdzie Pan decydował o wszystkim, Pan dostał nowoczesne urządzenie komputer aby mógł skuteczniej ingiwilować podległy LUD. Orłel to człowiek z
  którego wszyscy się śmiali twierdzili że jest utopistą a okazał się WIZJONEREM a może Mesjaszem dla ludu wybranego

 3. Pingback: kiva edibles shop

 4. Pingback: แนะนำ 3 แอพ เช็คผลบอล

 5. Pingback: read more

 6. Pingback: Yoga

 7. Pingback: ติดตั้งโซลาเซลล์

 8. Pingback: แผ่นแปะหลังคา

Dodaj komentarz