Profil obejrzy nawet kursant

egzamin teoretyczny na prawo jazdy

Jak donosi „Dziennik Gazeta Prawna” – wgląd w profil kandydata na kierowcę dostępny będzie, nie tylko dla starosty, WORD-u i ośrodka szkolenie, ale również dla samego kursanta.

Według przepisów ustawy o kierujących, każdy kandydat na kierowcę będzie miał w internecie swój profil, gdzie będą uzupełniane informacje o kolejnych etapach w drodze po prawo jazdy, czyli m.in. o złożonych dokumentach, rozpoczęciu i zakończeniu szkolenia i dopuszczeniu do egzaminu.

Jak wynika z tekstu „DGP” dostęp do profilu będzie miał – oprócz pracowników starostw, WORD-ów i OSK – sam kandydat na kierowcę. – Zawsze będzie można tam zajrzeć i dowiedzieć się, jakich dokumentów jeszcze nam brakuje i czy nie straciły na swojej ważności – czytamy w „Gazecie Prawnej”.

red

8 komentarzy do “Profil obejrzy nawet kursant”

1. patrzę w knigu widzisz figu , chcę się zapisać na kurs studjuję w Warszawie mieszkam w WROCŁAWIU po PKK muszę specjalnie osobiście zgłosić się w Wydziale Komunikacji Wrocław ,PANOWIE kto tu jest chory
    na głowę?Znam dobrego psychiatrę ,mogę podać nr tel dla tego który pisał ustawę