Posłanka w sprawie systemu dla WORD-ów

Posłanka Dorota Rutkowska zwróciła się do ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej z interpelacją w sprawie ujednolicenia systemów informatycznych w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego.

– Nowe przepisy dotyczące egzaminów na prawo jazdy wejdą w życie 19 stycznia 2013 r. Jest to związane z ujednoliceniem systemów informatycznych we wszystkich WORD-ach. Z mojej wiedzy wynika, że istnieje problem z zakupem takiego jednolitego systemu – pisze do resortu posłanka Dorota Rutkowska (PO) i zwraca się o udzielenie informacji:

1. Jaki jest stan przygotowań WORD-ów do nowych egzaminów?

2. W jaki sposób zostanie dokonany zakup systemu informatycznego?

3. Kto będzie ogłaszał przetarg na zakup tego systemu? Docierają do mnie

bowiem niepokojące informacje, że nie będzie to ministerstwo, ale

poszczególne WORD-y. Budzi to słuszny niepokój o kompatybilność urządzeń

i programów w skali kraju.

4. W jakiej wysokości WORD-y będą obciążane za eksploatację systemów

informatycznych?

 

Dokument datowany jest na 12 lipca 2012 r.

 red

2 komentarze do “Posłanka w sprawie systemu dla WORD-ów”

  1. Pingback: wholecelium review

  2. Pingback: แทงมวยออนไลน์

Dodaj komentarz