Porozmawiajmy o branży z Markiem Dworakiem – LIVE 19 stycznia 2022 o 20:30

Featured Video Play Icon

Marek Dworak, Pełnomocnik Ministra Infrastruktury do spraw Ruchu Rowerowego I Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego będzie w szczecińskim studio gościem programu Porozmawiajmy o Branży w środę 19 stycznia o godzinie 20.30.

Marek Dworak to od lat znana i ceniona postać na gruncie szkolenia, egzaminowania i działalności na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wieloletni dyrektor Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, sekretarz Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, autor kilkuset odcinków telewizyjnego cyklu Jedź bezpiecznie oraz częsty gość Radia Kraków ze swadą odpowiadający na pytania słuchaczy. Łącząc wszystkie powyższe role zawodowe z doświadczeniem instruktora i egzaminatora nauki jazdy posiada wielokierunkowe spojrzenie na kwestie bezpieczeństwa na drodze i skutecznego szkolenia kierowców.

Z Markiem Dworakiem w programie Porozmawiajmy o Branży będziemy dyskutować o jego ocenie bieżącego stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego i szkolenia kierowców w chwili obejmowania funkcji Pełnomocnika Ministra Infrastruktury. Ale oczywiście, przede wszystkim interesują nas plany i działania, które zamierza wprowadzić życie w najbliższych miesiącach i latach.

Nie zabraknie pytań dotyczących nowoczesnych form szkolenia, przede wszystkim z wykorzystaniem Internetu. Będziemy dyskutować o programie Progresywnego Adaptacyjnego Systemu Szkolenia online przygotowanego przez wielobranżowy zespół Stowarzyszenia Kierowca.PL.

Serdecznie zapraszamy!