Ważne! Pobieraj Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) w Biz.prawko.pl.

Kliknij w przycisk, żeby zapisać się do udziału w darmowych warsztatach w piątek o 10:00.

Kliknij w przycisk, żeby otrzymać przypomnienie o starcie LIVE na YouTube i Facebooku dot. PKK w piątek o 12:00.


Co w programie?
👉Fakty OSK
👉Jak niebezpieczne jest stare oprogramowanie w Twoim OSK.


Ośrodki Szkolenia Kierowców znane są z dbałości o tabor pojazdów nauki jazdy. I troszczymy się nie tylko o ich nienaganny stan techniczny, ale także o prezencję- traktując je jako wizytówkę naszego biznesu. Podobnie jest z pomieszczeniami biurowymi - utrzymujemy czystość, remontujemy.


A co ze sprzętem komputerowym i stanem oprogramowania, niezbędnymi zarówno do prowadzenia biznesu, jak i skutecznego kontaktu oraz realizacji procesu edukacyjnego na miarę 21 wieku… Docierają do nas głosy, że różnie z tym bywa.


Korzystając ze starego sprzętu i oprogramowania tworzymy potężną lukę, wręcz technologiczny konflikt pokoleń pomiędzy pokoleniem smart-kursantów, a naszym OSK. Już niedługo zrealizowana zostanie wizja osk w smartfonie, zarówno edukacyjnie, jak i biznesowo, ale do tego potrzebny jest zarówno nowoczesny sprzęt, jak i stale aktualizowane oprogramowanie i szybki Internet.


Oczywiście, nie zapominajmy o kwestiach bezpieczeństwa. Stale pozyskujemy i przetwarzamy spore ilości danych dotyczących naszych kursantów, pracowników, naszego biznesu. Warto gromadzić je bezpiecznie i przeprowadzać okresowy audyt standardu przetrzymywania danych - dla naszego własnego świętego spokoju.


Widzimy się w środę o 20:30.
Zaproś znajomych!


Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0