Porozmawiajmy o Branży-LIVE 7 lipca o 20:30

Ważne! Pobieraj Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) w Biz.prawko.pl.

Kliknij w przycisk, żeby zapisać się do udziału w darmowych warsztatach w piątek o 10:00.

Kliknij w przycisk, żeby otrzymać przypomnienie o starcie LIVE na YouTube i Facebooku dot. PKK w piątek o 12:00.

Co w programie?
👉Fakty OSK
👉Jak niebezpieczne jest stare oprogramowanie w Twoim OSK.

Ośrodki Szkolenia Kierowców znane są z dbałości o tabor pojazdów nauki jazdy. I troszczymy się nie tylko o ich nienaganny stan techniczny, ale także o prezencję- traktując je jako wizytówkę naszego biznesu. Podobnie jest z pomieszczeniami biurowymi – utrzymujemy czystość, remontujemy.

A co ze sprzętem komputerowym i stanem oprogramowania, niezbędnymi zarówno do prowadzenia biznesu, jak i skutecznego kontaktu oraz realizacji procesu edukacyjnego na miarę 21 wieku… Docierają do nas głosy, że różnie z tym bywa.

Korzystając ze starego sprzętu i oprogramowania tworzymy potężną lukę, wręcz technologiczny konflikt pokoleń pomiędzy pokoleniem smart-kursantów, a naszym OSK. Już niedługo zrealizowana zostanie wizja osk w smartfonie, zarówno edukacyjnie, jak i biznesowo, ale do tego potrzebny jest zarówno nowoczesny sprzęt, jak i stale aktualizowane oprogramowanie i szybki Internet.

Oczywiście, nie zapominajmy o kwestiach bezpieczeństwa. Stale pozyskujemy i przetwarzamy spore ilości danych dotyczących naszych kursantów, pracowników, naszego biznesu. Warto gromadzić je bezpiecznie i przeprowadzać okresowy audyt standardu przetrzymywania danych – dla naszego własnego świętego spokoju.

Widzimy się w środę o 20:30.
Zaproś znajomych!