Porozmawiajmy o Branży-LIVE 5 maja o 20:30

Rewolucja w Branży OSK. Ministerstwo Infrastruktury zapowiada kontrowersyjne zmiany.

Chcieliśmy zmian w branży szkolenia kierowców…? Narzekaliśmy, że od lat nic się nie zmienia…?
No to teraz zmieni się bardzo dużo. I to naraz.
Ministerstwo Infrastruktury przygotowało katalog zmian, których założeniem jest podwyższenie standardu szkolenia kierowców w Polsce i poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Zmiany będą rewolucyjne i odczujemy je wszyscy. Nie brakuje kontrowersji i wyzwań dla ośrodków szkolenia kierowców. Cała branża musi bardzo szybko przygotować się do funkcjonowania w całkowicie nowych realiach szkoleniowych i biznesowych. Bo przecież nowe wymagania dotyczące poziomu wykształcenia instruktorów, infrastruktury szkoleniowej w ośrodkach szkolenia kierowców, zasad szkolenia, miejsc egzaminowania będą dotyczyć każdej szkoły jazdy w Polsce.

W programie Porozmawiajmy o Branży, w środę 05 maja o godzinie 20.30 będziemy dyskutować o wyzwaniach, zagrożeniach oraz szansach wynikających z proponowanego pakietu zmian dla branży OSK w Polsce. Naszymi gośćmi będą eksperci:

Tomasz Matuszewski (WORD Warszawa)
Piotr Rucki (OSK Elmol Warszawa)
Bogdan Stencel (Ogólnopolska Izba Gospodarcza OSK)
Maciej Matuszak (e-kierowca)

Zapraszamy do aktywnego udziału w programie, zadawania pytań, komentowania. Bądźcie z nami w najbliższą środę o 20.30 na szkola-jazdy.pl. Transmisja dostępna także na naszym kanale na Facebooku oraz Youtube.

ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI: