Porozmawiajmy o Branży-LIVE 30 czerwca o 20:30

Co w programie?
👉Fakty OSK
👉Zmiana sposobu pobierania PKK. Którą ofertę wybierzesz?

Widzimy się w środę o 20:30.
Zaproś znajomych!

Notes, długopis, ołówek z gumką jako narzędzia do zarządzania ośrodkiem szkolenia kierowców…? No chyba już nie… Tydzień temu Damian Badura, gość Porozmawiajmy o Branży, powiedział, że w OSK brakuje innowacyjności i prawdziwych kształcących się nieustannie menadżerów. A zarządzanie wymaga narzędzi wspierających skuteczność I wydajność pracy.
Dzisiaj przyjrzymy się najpopularniejszym, dostępnym na rynku od dłuższego czasu i
wprowadzanym w tej chwili, narzędziom cyfrowym do zarządzania nowoczesnym ośrodkiem szkolenia kierowców. Czym się różnią, a jakie mają cechy wspólne? Jak wybrać produkt skrojony na miarę naszych potrzeb, bo przecież każda z naszych szkół jazdy jest inna, a produkty standaryzowane.
Dokonanie właściwego wyboru wymaga czasu, analizy własnych oczekiwań i możliwości.
Warto wykonać wysiłek, aby podjąć trafną decyzję. Filozofia, którą kierowali się twórcy poszczególnych produktów mogła być przecież odmienna od naszego pomysłu na prowadzenie ośrodka. Co jest dla nas najważniejsze: kontakt z kursantem, zarządzanie flotą, kalendarz? Czy na pewno chcemy korzystać z wpisanego w oprogramowanie narzędzia do fakturowania? Czy mamy czas i środki osobowe na standaryzowanie całego procesu funkcjonowania firmy, kształcenie i kontrolowanie pracowników?
Chcemy Wam w tym pomóc. Przyjrzymy się najpopularniejszym produktom porównując je według wybranych kategorii. Decyzja oczywiście należy do Was. Zapraszamy.