Porozmawiajmy o Branży- LIVE 28 kwietnia o 20:30

Co w programie?
👉Fakty OSK
👉Instruktor. Zawód powszechnie nieszanowany?

Dlaczego instruktor nauki jazdy to zawód (nie)szanowany? Jak budować autorytet zawodu?

Wszyscy obrywamy rykoszetem na podstawie opinii wydawanych przez kursantów o koszmarnym zachowaniu pojedynczych instruktorów.
Ale czy branża ma w sobie wystarczająco dużo odwagi, aby piętnować skandaliczne zachowania indywidualnych osób?
Czy wypracowaliśmy mechanizmy eliminujące z zawodu nieprofesjonalne lub wręcz patologiczne postawy instruktorów i egzaminatorów?
Jak skutecznie budować autorytet i renomę zawodu, którego misją we współczesnym społeczeństwie jest przygotowanie młodych ludzi do bezpiecznego funkcjonowania w ruchu drogowym przez całe dorosłe życie?

O tym i o wielu innych wątkach związanych z kształtowaniu dobrego imienia branży oraz pozytywnego wizerunku instruktora-profesjonalisty będziemy rozmawiać z Wami i gośćmi programu Porozmawiajmy o Branży w środę 28 kwietnia o godzinie 20.30. Oglądajcie nas w najlepszej jakości na portalu szkola-jazdy.pl. Transmisja dostępna będzie także na naszym kanale na Facebooku i YouTube. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa, wyrażania opinii i zadawania pytań, dyskusji.

Gośćmi programu będą wybitni branżyści, psycholog, egzaminatorzy, przedstawiciele WORDów.

Widzimy się w środę o 20:30.
Zaproś znajomych!

ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI: