Co w programie?
👉Fakty OSK
👉Instruktor. Zawód powszechnie nieszanowany?


Dlaczego instruktor nauki jazdy to zawód (nie)szanowany? Jak budować autorytet zawodu?


Wszyscy obrywamy rykoszetem na podstawie opinii wydawanych przez kursantów o koszmarnym zachowaniu pojedynczych instruktorów.
Ale czy branża ma w sobie wystarczająco dużo odwagi, aby piętnować skandaliczne zachowania indywidualnych osób?
Czy wypracowaliśmy mechanizmy eliminujące z zawodu nieprofesjonalne lub wręcz patologiczne postawy instruktorów i egzaminatorów?
Jak skutecznie budować autorytet i renomę zawodu, którego misją we współczesnym społeczeństwie jest przygotowanie młodych ludzi do bezpiecznego funkcjonowania w ruchu drogowym przez całe dorosłe życie?


O tym i o wielu innych wątkach związanych z kształtowaniu dobrego imienia branży oraz pozytywnego wizerunku instruktora-profesjonalisty będziemy rozmawiać z Wami i gośćmi programu Porozmawiajmy o Branży w środę 28 kwietnia o godzinie 20.30. Oglądajcie nas w najlepszej jakości na portalu szkola-jazdy.pl. Transmisja dostępna będzie także na naszym kanale na Facebooku i YouTube. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa, wyrażania opinii i zadawania pytań, dyskusji.


Gośćmi programu będą wybitni branżyści, psycholog, egzaminatorzy, przedstawiciele WORDów.


Widzimy się w środę o 20:30.
Zaproś znajomych!
ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI:

Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0