Porozmawiajmy o Branży-LIVE 26 maja o 20:30

Co w programie?
👉Fakty OSK
👉Zdecyduj! Zmiany na gorsze czy lepsze?

Trzy programy Porozmawiajmy o Branży, pełne emocjonalnych wypowiedzi i komentarzy, za nami. Miesiąc temu Ministerstwo Infrastruktury zapowiedziało rewolucyjny pakiet zmian, który wzburzył całe środowisko szkolenia i egzaminowania kierowców w Polsce. Po czterech tygodniach, czas te emocje przekuć w konkretne działanie, które sprawi, że głos branży zostanie usłyszany i wzięty pod uwagę przez decydentów.

Nie ma się co łudzić, że jakoś to będzie. Może trochę lepiej lub trochę gorzej. Nie ma co wierzyć, że politycznie przedstawiony pakiet zmian przepisów rozmyje się w skomplikowanym i długotrwałym procesie legislacyjnym. Jak powiedział Roman Stencel, Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej OSK, jeśli nad zmianami pracowano od 2016 roku i przedstawia je podczas posiedzenia Komisji Infrastruktury wysokiej rangi urzędnik ministerialny z wieloletnim doświadczeniem, także w branży szkoleniowej, to znaczy, że zmiany zostaną prawdopodobnie wprowadzone.

Wielotysięczna oglądalność programu Porozmawiajmy o Branży liczona odsłonami przez cały tydzień, udostępnianie emisji na profilach prywatnych, zawodowych oraz firmowych Waszych ośrodków szkoleniowych jednoznacznie świadczy o tym, że sytuacja w branży dojrzała do podjęcia skutecznych działań.

Pierwsza branżowa telewizja Szkoła-Jazdy TV oraz portal szkola-jazdy.pl jest do Waszej dyspozycji. Uruchomiliśmy ankietę, której wyniki staną się podstawą kolejnego programu- w środę 26 maja o 20.30 bądźcie z nami koniecznie. A już teraz wypełnijcie ankietę, im więcej nas będzie, tym skuteczniej legitymizowane będą podejmowane wspólnie działania. Dzięki udzieleniu odpowiedzi na 10 pytań dotyczących reformy branży w kształcie przedstawionym przez Ministerstwo Infrastruktury, przestaniemy być bezimienną grupą OSK, a będziemy mocnym zespołem działających wspólnie indywidualności, którym szczerze leży na sercu dobro branży oraz wysoki poziom wyszkolenia kierowców i bezpieczeństwo ruchu drogowego w Polsce.

Wypełnijcie ankietę i bądźcie z nami w środę 26 maja o godzinie 20.30.

https://www.szkola-jazdy.pl/rewolucja-w-branzy-osk-co-ty-na-to/

Gośćmi programu będą:

Rafał Balcer, OSK-L Camaro Wągrowiec
Maciej Matuszak, e-kierowca

Transmisja w najwyższej jakości na portalu szkola- jazdy.pl oraz na Facebooku i Youtube.

 

Widzimy się w środę o 20:30.
Zaproś znajomych