Porozmawiajmy o Branży-LIVE 2 czerwca o 20:30

Co w programie?

👉Fakty OSK
👉Dlaczego kampanie BRD są tak beznadziejnie nieskuteczne?

GRAFIKI O ZMIANACH DO POBRANIA ZA DARMO – KLIKNIJ I POBIERZ:

1 czerwca 2021 roku wchodzą w życie ważne przepisy kształtujące bezpieczeństwo ruchu drogowego.
Branża szkolenia kierowców dyskutowała o nich przez wiele miesięcy, w szkołach jazdy przygotowywaliście kursantów do nowej rzeczywistości na drodze.
Ale czy o szerszą świadomość społeczną, zgodnie z szumnymi zapowiedziami, zadbali decydenci wprowadzający nowe przepisy?
Nie będziemy udawać, nie zadbali.

Drugiego czerwca, o godzinie 20.30 w programie Porozmawiajmy o Branży będziemy dyskutować o (braku) skuteczności kampanii informacyjnych dotyczących nowych przepisów, świadomości bezpieczeństwa ruchu drogowego- zarówno kierowców pojazdów, jak i pieszych.

Czy kampanie informacyjne i promocyjne w ogóle mają sens w sytuacji, w której od lat nie udało nam się skutecznie wypracować i wdrożyć do programu nauczania w szkołach przedmiotu kształtującego bezpieczne postawy na drodze?
Czy nie kompromituje władz fakt, że najskuteczniejsze działania edukacyjne w ostatnich latach podejmowały firmy, a nie instytucje do tego powołane? Mamy na myśli akcję Nie bądź dzbanem drogowym zrealizowaną przez firmę E-Kierowca we współpracy ze szkołami jazdy oraz siecią kin Helios lub setki lokalnych działań podejmowanych w ramach odpowiedzialnej misji przez ośrodki szkolenia kierowców w całej Polsce.
Dlaczego kampania informująca o nowych przepisach wchodzących w życie pierwszego czerwca, a znanych od wielu miesięcy, rozpoczyna się w ostatnich dniach maja?
Jakie są zasady wyboru wykonawcy kampanii informacyjnych o brd i czy w ich realizacji uczestniczą branżowi eksperci?
Czy wydawanie publicznych pieniędzy w taki sposób nie jest kolejnym przykładem marnowania społecznego kapitału liczonego środkami finansowymi, czasem, życiem Polaków?
I czy w 21 wieku naprawdę tak trudno wybrać ekspertów branży OSK oraz przekazu promocyjnego i stworzyć zaplanowaną kampanię informacyjną?

Zapraszamy: 2 czerwca o godzinie 20.30. Bądźcie z nami, udostępniajcie transmisję. Jak zawsze liczymy na Wasze komentarze i pytania.

Zaproś znajomych!