Ważne! Pobieraj Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) w Biz.prawko.pl.

Już niedługo możliwe będzie pobieranie PKK w Biz.prawko.pl. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami

kliknij tutaj

 


Co w programie?
👉Fakty OSK
👉Branża OSK. Jakie zmiany są konieczne?


Bardzo zdecydowanie ocenialiście propozycje Ministerstwa Infrastruktury dotyczące de facto nowego kształtu branży szkolenia kierowców w Polsce. Prawie 1000 komentarzy w trakcie emisji dwóch odcinków Porozmawiajmy o Branży i pod udostępnionymi w mediach społecznościowych fragmentami wypowiedzi gości… Dziękujemy Wam za merytoryczną dyskusję. Wasza aktywność to inspiracja do działania. I dlatego…


19 maja, w środę o 20.30 chcemy z Wami oraz gośćmi programu rozmawiać o działaniach, które powinna podjąć branża szkolenia kierowców w Polsce, aby przygotować się do zmian, a wręcz przejąć inicjatywę, bo teraz piłka jest po naszej stronie.


Jak działać wspólnie…?
Czy potrzebny nam jest skuteczny lobbing branżowy i jak umiejętnie wywierać presję na decydentów?
W jakich obszarach branża rzeczywiście potrzebuje zmian i czy jest w stanie samodzielnie wypracować pakiet konkretnych propozycji?
Jak szybko, na miarę współczesnych wyzwań, diagnozować potrzeby, priorytetyzować działania i skutecznie osiągać cele?


Na podstawie Waszych komentarzy wiemy, że macie bardzo cenne przemyślenia i chcecie zmian. A cytaty: kocham tę pracę i nie wyobrażam sobie wykonywania innego zawodu, dobitnie świadczą o Waszym zaangażowaniu.


Jesteśmy też świadomi, że widzowie Porozmawiajmy o Branży to najbardziej kreatywna awangarda szkół jazdy w Polsce, dlatego zależy nam na wspólnym działaniu i wykorzystaniu energii, którą pokazaliście zaangażowanym uczestnictwem w naszym programie. Do zobaczenia w środę 19 maja o 20.30!


Program Porozmawiajmy o Branży transmitowany jest w najwyższej jakości na portalu szkola-jazdy.pl. Możecie nas oglądać także na Facebooku i Youtube.


Widzimy się w środę o 20:30.
Zaproś znajomych

Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0