Porozmawiajmy o Branży-LIVE 16 czerwca o 20:30

Co w programie?
👉Fakty OSK
👉Nowy Ład- jak się przygotować?
Założenia Nowego Ładu, wizji gospodarczej Polski na najbliższe lata, przedstawione przez Premiera Mateusza Morawieckiego znane są już od kilku tygodni. Nie zostały jeszcze przedstawione projekty ustaw i przepisów niezbędnych do wdrożenia programu bezpośrednio odwołującego się w swojej nazwie do reform gospodarczych, które w latach trzydziestych dwudziestego wieku wprowadziły wychodzące z kryzysu Stany Zjednoczone na tory błyskawicznego rozwoju.

Ale już wiadomo, że podobnie jak w USA, Nowy Ład zmieni na stałe zasady prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Chcemy poszukać odpowiedzi na pytanie jak zmiany wpłyną na komfort i dochodowość pracy OSK?

Czy jest się czego bać?
Czy Nowy Ład to tylko obciążenia dla przedsiębiorców, a może jest szansa na korzystne zmiany?
Czy zmiany dotyczące kwoty wolnej od podatku, obciążeń podatkowych oraz sposobu naliczania i rozliczania składek ZUS są zagrożeniem dla OSK?
Czy zmiany będą miały wpływ na formę zatrudniania instruktorów w szkołach jazdy?
Czy ewentualne zwiększenie obciążeń podatkowych sprawi, że pokusa ucieczki w szarą strefę okaże się mocniejsza niż strach przed urzędniczymi kontrolami?
Czy, zgodnie z zapowiedzią, decydenci prowadzą konsultacje ze stroną społeczną i jaką rolę oraz postawę powinny przyjąć w rozmowach organizacje branżowe?

Sporo tych czy, mamy nadzieję, że podczas dyskusji z ekspertami branżowymi znajdziemy odpowiedź na przynajmniej kilka z powyższych pytań. Bardzo serdecznie zapraszamy Was do oglądania i aktywnego uczestnictwa w programie Porozmawiajmy o Branży, w środę 16 czerwca o godzinie 20.30.

Zaproś znajomych