Rewolucja w branży OSK- część 2 -Porozmawiajmy o Branży 12 maja o 20:30

Co w programie?
👉Fakty OSK
👉Kontrowersje wokół zapowiadanych rewolucyjnych zmian w branży OSK cz. 2

Widzimy się w środę o 20:30.
Zaproś znajomych!

Ministerstwo Infrastruktury szykuje zmiany, które zmienią rzeczywistość branży szkolenia kierowców. Biorąc pod uwagę kilkaset komentarzy w czasie zeszłotygodniowego programu Porozmawiajmy o Branży, wiemy jak bardzo jesteście zainteresowani i zaniepokojeni proponowanymi zmianami. Po dyskusji na temat wymaganej infrastruktury, likwidacji Super OSK oraz wprowadzenia jazd z osobą towarzyszącą, w środę 12 maja będziemy rozmawiać o:

jazdach doszkalających dla osób posiadających uprawnienia lub ubiegających się o ich przywrócenie,
wyższych wymaganiach dla instruktorów nauki jazdy,
reformie systemu doskonalenia zawodowego instruktorów,
zmianach w systemie szkolenia i egzaminowania instruktorów,
nowych zasadach przeprowadzania kontroli w ośrodkach szkolenia kierowców.

Gośćmi programu będą:

– Tomasz Matuszewski (WORD Warszawa)
– Krzysztof Ledzion (e-kierowca)

Zaprezentujemy opinie przedstawicieli branży. Chcemy też wybiegać myślami w przyszłość i dlatego zastanowimy się, co OSK mogą zrobić, aby przygotować się do nowej rzeczywistości. Działać trzeba szybko… Złożenie projektu ustawy zapowiadane jest na koniec sytuacji covidowej.

Jak zawsze, liczymy na wasz aktywny udział w programie Porozmawiajmy o Branży. To Wy decydujecie o jego kształcie i tematyce. Zapraszamy 12 maja o 20.30. Transmisja na portalu szkola-jazdy.pl lub na Facebooku i Youtube.