Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym Pomorza Zachodniego i Meklemburgii- Pomorza Przedniego

Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym na transgranicznych szlakach komunikacyjnych Pomorza Zachodniego i Meklemburgii- Pomorza Przedniego

Niemieckie instytucje, które odpowiedzialne są za bezpieczeństwo ruchu drogowego, wyemitowały ulotki, które w pigułce przedstawiają najważniejsze przepisy ruchu drogowego obowiązujące na niemieckich drogach.

Wszystko w ramach projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym na transgranicznych szlakach komunikacyjnych Pomorza Zachodniego i Meklemburgii- Pomorza Przedniego”

Z ulotki można dowiedzieć się, gdzie można zaparkować pojazd, czy należy zgłaszać wypadek drogowy, z jaką prędkością podróżować oraz jakich świateł używać oraz parę innych przepisów, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo przemieszczania się.
Ulotka ma dwie strony, jest czytelna i prosta. Ciekawe jak wyglądałyby nasze przepisy w pigułce?