Policja z Lubina zmontowała spot dotyczący noszenia odblasków. Sami możecie się przekonać jak im wyszło.

Policji chodzi o to aby używać odblasków gdyż osoba ubrana w odzież o ciemnych kolorach bez odblasków jest widoczna dopiero z zaledwie 40 metrów.

Pieszy z odblaskami jest widoczny nawet ze 150 metrów i większej odległości.

Ilość nie jakość? Spot jest bardzo amatorski, krótki i mało treściwy. Ponadto w filmie widzimy pieszych, którzy idą środkiem drogi co też, nawet w odblaskach nie wróży niczego dobrego. Jeśli chodzi już o same odblaski to lepiej je nosić na nogach lub rękach - migające elementy na ruchomych częściach ciała są zdecydowanie lepiej dostrzegane przez kierowców. Ten 20 sekundowy spot wsparła FUNDACJA KGHM POLSKA MIEDŹ.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny


Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0