Pomóżmy Marzenie Bogatek

U właścicielki radomskiego ośrodka szkolenia kierowców „Medal” wykryto nowotwór, który zagraża jej życiu. Rodzina prosi o wsparcie.

W jaki sposób można to zrobić? Przekazać swój 1 proc. podatku fundacji „Wygrajmy Zdrowie” (nr. KRS: 0000242845) z dopiskiem: W celu szczegółowym: leczenie p. Marzeny Bogatek.

7 komentarzy do “Pomóżmy Marzenie Bogatek”

1. Nieznam tej Pani ale jak podaje jest jedną z nas dlatego pomóżmy tej Pani, pracujemy w zawodzie dużego ryzyka być może też będę w przyszłości potrzebował pomocy dla tego ja POMOGĘ zamiast oddać mój 1% Rostowskiemu wolę go oddać potrzebującej kol. Marzence, namawiam i proszę koledzy pomóżmy jej ona potrzebuje teraz pomocy. Pozdrawiam Cię Marzenko i życzę szybkiego powrotu do zdrowia OSK DREWE Świebodzin Ryszard Paszkowski.

2. Witam serdecznie Panią.
    Oczywiście w pełni popieram tą akcję i bardzo chętnie oddam 1% podatku na ten szlachetny cel, oraz będę namawiał znajomych by postąpili podobnie. Pamiętajcie wszyscy, że dobre uczynki liczą się podwójnie i okazane dobro powróci kiedyś do nas jak bumerang.
    Trzymam kciuki i wierzę że Bóg będzie miał Panią pod swoją opieką.

3. Nieznam tej Pani ale jak podaje jest jedną z nas dlatego pomóżmy tej Pani, pracujemy w zawodzie dużego ryzyka być może też będę w przyszłości potrzebował pomocy dla tego ja POMOGĘ zamiast oddać mój 1% Rostowskiemu wolę go oddać potrzebującej kol. Marzence, namawiam i proszę koledzy pomóżmy jej ona potrzebuje teraz pomocy. Pozdrawiam Cię Marzenko i życzę szybkiego powrotu do zdrowia OSK DREWE Świebodzin Ryszard Paszkowski.

4. Nieznam tej Pani ale jak podaje jest jedną z nas dlatego pomóżmy tej Pani, pracujemy w zawodzie dużego ryzyka być może też będę w przyszłości potrzebował pomocy dla tego ja POMOGĘ zamiast oddać mój 1% Rostowskiemu wolę go oddać potrzebującej kol. Marzence, namawiam i proszę koledzy pomóżmy jej ona potrzebuje teraz pomocy. Pozdrawiam Cię Marzenko i życzę szybkiego powrotu do zdrowia OSK DREWE Świebodzin Ryszard Paszkowski.

5. Pingback: click this link now

6. Pingback: หวยฮานอย