Pomorskie.Nie rozpoczął się proces ws. korupcji w ośrodku ruchu drogowego

Sąd Najwyższy

Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku nie ruszył w środę proces 29 osób, którzy za łapówki ułatwiali kursantom zdanie egzaminu na prawo jazdy. Oskarżeni to egzaminatorzy i pracownicy Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego oraz instruktorzy i właściciele szkół jazdy.

Powodem odroczenia procesu był konflikt interesów adwokata Krzysztofa Wolińskiego broniącego trzech osób, w tym głównego oskarżonego 48-letniego Wojciecha K. Wyjaśnienia tych oskarżonych są ze sobą sprzeczne.

 

Oskarżonym grozi do ośmiu lat więzienia.

 PAP

Więcej… http://wyborcza.pl/1,91446,9115600,Pomorskie_Nie_rozpoczal_sie_proces_ws__korupcji_w.html#ixzz1EChY4HCN

 

2 komentarze do “Pomorskie.Nie rozpoczął się proces ws. korupcji w ośrodku ruchu drogowego”

  1. Pingback: hote industriale

  2. Pingback: แผ่นติดหลังคา

Dodaj komentarz