"Policjant Ruchu Drogowego 2010" – eliminacje

18 maja w godzinach od 9.30 do 15.30 w Łodzi rozegrane zostaną Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego 2010 „.

O tytuł najlepszego policjanta z „drogówki” walczyły reprezentacje komend miejskich i powiatowych województwa łódzkiego, a dwaj najlepsi z 25 będą reprezentować nasz Garnizon w zawodach na szczeblu ogólnopolskim, które odbędą się w dniach 22-24 czerwca 2010 roku w województwie wielkopolskim. Rywalizujący policjanci będą musieli wykazać się wiedzą ogólną z zakresu przepisów ruchu drogowego, wybranych zagadnień prawa karnego, prawa o wykroczeniach i taktyki pracy policjanta, a także umiejętnościami praktycznymi z zakresu kierowania ruchem drogowym, jazdy sprawnościowej motocyklem służbowym i samochodem osobowym po torze.

 Eliminacje rozpoczną się testami z przepisów prawa, około 11.30 mundurowi sprawdzą swoje praktyczne umiejętności kierowania ruchem drogowym na skrzyżowaniu ulic Konstantynowskiej i Krzemienieckiej w Łodzi. Następnie w godzinach 13.15 – 15.00 na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi równocześnie odbędą się 2 konkurencje – sprawdziany z jazdy motocyklem i samochodem służbowym. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i zakończenie eliminacji wojewódzkich konkursu zaplanowano na godzinę 15.45.

2 komentarze do “"Policjant Ruchu Drogowego 2010" – eliminacje”

  1. Pingback: พนันบอลauto

  2. Pingback: top tv sizes

Dodaj komentarz